top of page
1gtQoDpx_edited.jpg

REFERENCE

DAVID K. 25

realitní makléř

Vím, že finance ztrácí hodnotu, jestliže se s nimi nepracuji. Realitní trh je jedním ze segmentů, kde své finanční prostředky hodnotit. Osobní vazba a především kvalita produktu ABE PRODUCTION CZ mi dávají jistotu, že zde je o mé finance postaráno. Jedná se tak od další jasnou volbu, kde své finanční prostředky hodnotím. Spolupracovat budu jistě i nadále, jelikož pánové předčili mé očekávání.

TOMÁŠ Z. 23

programátor

V dnešní době, kdy jsou peníze ovlivněné stále větší inflací a ztrácejí hodnotu. Je třeba hledat způsob jakým ochráníme své úspory. Zkušenost s ABE PRODUCTION CZ byla bezchybná, přímé a férové jednání, bez zbytečného papírování a zdržování. Nadstandardní zhodnocení investice bez dalších starostí. Vše proběhlo dle domluvy, při které mi vyšli maximálně vstříc. Spolehlivá a profesionální firma.

FRANTIŠEK S. 74

lékař v penzi

I ve svém pokročilejším věku pro mě není investování tabu. Celý život spořím, abych zabezpečil sebe, svoji rodinu a následně mé potomky. Po schůzce s touto firmou se mi jejich přístup

k penězům velice zalíbil a rozhodl jsem se s nimi začít spolupracovat. Celý tým je složen z pracovitých lidi, kteří se snaží udělat vše, co je v jejich silách. Jsem mile překvapen, jak skvěle naše spolupráce funguje a že i v mých letech mám možnost bez rizika hodnotit své finance.

Rozhodně by si zasloužili vaši pozornost.

VLASTIMIL N. 34

šéfkuchař

Aktuálně řeším hypotéku na dům a myslel jsem si, že investování v této situaci je zcela nemožné. Změnil jsem názor hned potom, co mi firma ABE vysvětlila mé možnosti. Spousta lidí má určité finanční rezervy na živobytí (včetně mě) a je zbytečné, aby jen jednoduše ležely na účtu nebo dokonce doma v šuplíku. Možnost vkladu a výběru je neuvěřitelně flexibilní, proto jsem se nebál s touto firmou začít spolupracovat. 

PETRA S. 43

ředitelka školy

Investováním se zabývám několik let a zde mi byly poskytnuty podmínky, které nemají konkurence. U firmy ABE PRODUCTION  si vážím velice  osobního a přímého jednání, které probíhalo na příjemné a profesionální úrovni. Veškeré dotazy a pochybnosti mi byly jasně a srozumitelně vysvětleny. Po celou bodu spolupráce si cením pravidelných informací o činnosti firmy a ani v nejmenším rozhodně neuvažuji o ukončení naší spolupráce.

Nemám žádné obavy o své finance.

TOMÁŠ N. 30

podnikatel

Ve světě financí pracuji již několik let. Po porovnání různých možností, které se mi naskytly jsem část portfolia diverzifikoval k ABE PRODUCTION. Rychlost jakou se firma a její jednotliví členové rozvíjí je obdivuhodná, to je hlavní důvod proč jsem se s nimi rozhodl začít s spolupracovat

MICHAELA H. 49

marketingová ředitelka

Finance jsou choulostivé téma a jsem vždy obezřetná jak s nimi naložím. Možnost spolupracovat s firmou ABE PRODUCTION CZ přišla ve chvíli, kdy jsem se během covidové krize rozhodovala kde bezpečně uložit finance se zhodnocením. 

KRISTINA P. 24

studentka

Před pár měsíci jsem se dozvěděla o firmě ABE PRODUCTION CZ a následně s nimi začala spolupracovat. Teď po nějaké době můžu zhodnotit, že jsem si jako student nemohla vybrat lepší místo pro uložení (a zhodnocení) mých finančních rezerv. Velké plus dávám velice otevřenému přístupu a ochotě všech členů mi kdykoli odpovědět na mé dotazy.

Vím, že tady jsou mé finance v bezpečí. Doporučuji!

bottom of page